Міжрелігійна зустріч

8 травня нашу семінарію відвідали шановні гості:  Тарас Дзюбанський - голова Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», отець Брюс Вілямс, домініканець, довголітній викладач Папського Університету святого Томи Аквінського, доктор Антоні Чернера (Anthony Cernera) - Президент Міжнародної Федерації Католицьких Університетів, та рабин Джек Бемпорад, який уже понад 50 років працює в напрямку налагодження християнсько-єврейського діалогу.

Вони мали зустріч з семінаристами та вихованцями. Головною темою цієї зустрічі було поняття справедливості і її важливості у діалозі. Тарас Дзюбанський на початку коротко представив чим є Громадська організація «Центр діалогу «Лібертас». Вона сприяє розвиткові міжконфесійного діалогу на академічному та практичному рівнях в Україні та закордоном. В академічній сфері центр організовує конференції, семінари та лекції з метою дослідження та вивчення міжконфесійної і міжрелігійної тематики та проблематики, ознайомлення з ними суспільства. На практичному рівні мета Центру полягає в промоції соціальних проектів за участю представників та членів різних конфесій та релігій, заради імплементації спільних людських цінностей, духовної культури, поваги та порозуміння в релігійно-плюралістичному суспільстві сьогодення.

Пізніше отець Брюс Віліамс і рабин Джек Бемпорад представили християнське і юдаїстичне розуміння справедливості. Особливу увагу звернули на взаємозв’язок справедливості з миром, вірою і вірністю. Пізніше семінаристи і вихователі задавали гостям питання на тему міжрелігійного діалогу, діалогом між християнством і юдаїзмом і багато інших. Зустріч закінчилася спільною вечерею.

сем. Мар'ян Музика

 
Пастирі Архидієцезії

Його Преосвященство
Мечислав Мокшицький
Архієпископ Митрополит
Львівський
* * *
Його Еміненція
Архієпископ
Мар’ян Кардинал
Яворський

* * *
Його Преосвященство
Єпископ Леон Малий

 
Часопис

 
В обєктиві
2.jpg